Komandas aicinātas pieteikties sacensībām “Brašais ugunsdzēsējs”

Piektdien, 20.septembrī, plkst. 10 Jelgavā, Lielupes labajā krastā pretī Jelgavas pilij, jau 16. reizi notiks Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigādes un Jelgavas pilsētas pašvaldības rīkotās sacensības ugunsdzēsības sportā “Brašais ugunsdzēsējs”.


Sacensību mērķis ir popularizēt ugunsdzēsības sportu ne tikai VUGD darbinieku, bet arī iedzīvotāju vidū, iesaistot viņus šajā aizraujošajā sporta veidā. Sportiskā meistarība tiks noteikta ugunsdzēsības sporta disciplīnā “izvēršanās no motorsūkņa”. Sacensības notiks piecās dažādās komandu grupās — VUGD struktūrvienību, citu ugunsdzēsības organizāciju, sieviešu, jauniešu zēnu un meiteņu komandu grupās.

VUGD aicina līdz 13.septembrim pašvaldību, brīvprātīgo un organizāciju ugunsdzēsēju komandas, kā arī jauniešu komandas pieteikties dalībai sacensībās, pieteikumu sūtot uz epastu: raivis.puzulis@vugd.gov.lv.

Sportā ir svarīga ne tikai meistarība, bet arī līdzjutēju atbalsts, tādēļ viņi aicināti klātienē atbalstīt savu favorītkomandu. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Sacensības “Brašais ugunsdzēsējs” Jelgavā norisinājās no 1998. līdz 2008. gadam. Šo 10 gadu laikā ik gadu iedzīvotāji un ugunsdzēsības sporta entuziasti pierādīja savus spēkus un prasmes ugunsdzēsības sportā. 2014. gada rudenī sacensību rīkošanas tradīcija tika atjaunota, un šogad notiks jau 16. ugunsdzēsības sporta sacensības “Brašais ugunsdzēsējs”.


Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju