Kustinatori kustina Neretā

Otrdien, 27. novembrī, Neretas pašvaldībā un kultūras namā viesojās iekustinatori — profesionāli treneri, kas klātesošajiem, atsaucīgiem neretiešiem, parādīja vienkāršu, bet efektīvu vingrojumu kompleksu un pastāstīja, kā kustēties pareizāk, lai uzlabotu pašsajūtu un garastāvokli.

Pasākumus visi interesenti varēja apmeklēt bez maksas.

“Ar vitālo kampaņu “Kustinācija” Veselības ministrija vēlas aktīvi iekustināt ikvienu un ilgtermiņā veicināt sabiedrības veselību. Ja ik dienu kustēsimies kaut dažus solīšus vairāk vai atspēkosim atrunu urdošo vēlmi rudenīgā dienā ieritināties dīvānā pie datora ekrāna, nevis doties pastaigā, tad pakāpeniski katrs kļūsim veselīgāki. Novēlu labu omu gan Iekustinatoram, gan tiem desmitiem un simtiem cilvēku, kas apmeklēs mūsu tūres pasākumus!” norāda veselības ministre Anda Čakša.

Kustinatora tūres laikā iedzīvotāji arī paši varēs kļūt par kustinatoriem – aicinot savus draugus, ģimenes locekļus, radus un kolēģus kustēties biežāk, piemēram, iesaistot Kustinācijas kustībā kaut vienu draugu vai ģimenes locekli un  mudinot nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, organizējot iedvesmojošus pārgājienus, skrējienus, vingrošanu vai daloties pieredzē ar citiem par to, kā izdevies pārvarēt slinkuma urdošās atrunas. Labākie Kustinatori saņems Kustinācijas tūres suvenīrus, kas noderēs fizisko aktivitāšu laikā.

Veselības ministrijas kampaņa “Kustinācija” tiek veikta ESF projekta „Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” (Identifikācijas Nr.9.2.4.1/16/I/001) ietvaros.

Facebook: https://www.facebook.com/KustiNacija/

Draugiem.lv: https://www.draugiem.lv/kustinacija/

Instagram: https://www.instagram.com/kusti_nacija/

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju