Lieldienu brīvdienās “Latvijas Pasts” pensijas un pabalstus izmaksās agrāk

Šī gada Lieldienu brīvdienās — 19., 21. un 22.aprīlī — pasta pakalpojumus sniegs atsevišķas “Latvijas Pasta” nodaļas lielākajos tirdzniecības centros —  informē “Latvijas Pasts”.

20. aprīlī vairākums “Latvijas Pasta” nodaļu strādās atbilstoši ierastajam sestdienas darba režīmam, izņemot Daugavpils 20.pasta nodaļu, Jelgavas 5.pasta nodaļu, Liepājas 7.pasta nodaļu un Mārupes pasta nodaļu.  Klienti, kam Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) piešķirtās pensijas un pabalsti tiek piegādāti dzīvesvietā ar “Latvijas Pasta” starpniecību un kam izmaksa paredzēta 15.—22.aprīlī, tās saņems agrāk.
Valsts noteiktajās svētku brīvdienās — Lielajā piektdienā 19. aprīlī, Pirmajās Lieldienās 21.aprīlī un Otrajās Lieldienās 22.aprīlī — atvērtas būs atsevišķas pasta nodaļas lielākajos tirdzniecības centros. Lieldienās strādājošo pasta nodaļu saraksts pieejams šeit. Informācija par darbalaika izmaiņām ir pieejama arī uz vietas visās pasta nodaļās. Sestdien, 20.aprīlī, gandrīz visas “Latvijas Pasta” nodaļas darbosies saskaņā ar ierasto sestdienas darbalaika grafiku, izņemot Mārupes pasta nodaļu, kas strādās no plkst.10 līdz 18, kā arī Daugavpils 20.pasta nodaļu, Jelgavas 5.pasta nodaļu un Liepājas 7.pasta nodaļu, kas šajā dienā būs atvērtas no plkst.10 līdz 19.
VSAA piešķirtās pensijas un pabalsti, kuru saņemšanas laiks klienta dzīvesvietā ir 15. un 16.aprīlis, tiks piegādāti 15.aprīlī, bet 16.aprīlī pensijas un pabalstus dzīvesvietā saņems klienti, kuriem izmaksas datums noteikts 17. un 18.aprīlī. Pensijas un pabalsti, kuru saņemšanas laiks ir 19. un 20.aprīlis, tiks piegādāti 17.aprīlī, savukārt 18.aprīlī klienti saņems pensijas un pabalstus, kuru izmaksa paredzēta 21. un 21.aprīlī. 

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju