Likteņdārzs aicina skolēnus vākt parafīnu un piedalīties konkursā par lielāko novada sveci

Gatavojoties Latvijas simtgades svinībām, Likteņdārzs rīko konkursu skolēniem par lielāko novada sveci,  informēja Likteņdārza administratīvā direktore Linda Galino.

Skolēni tiek aicināti veidot klasi pārstāvošās komandas, kopīgi vākt parafīnu un vecās sveces, lai konkursa noslēgumā tiktu izlietas piecas lielsveces - pa vienai katram novadam un Rīgai. Konkursa uzvarētāja būs klase, kura savākusi visvairāk parafīna. Balvā paredzēta iespēja apmeklēt hokeja kluba "Dinamo Rīga" spēli un tikties ar hokejistiem.

Konkurss norisināsies līdz 5.novembrim, un tajā aicināta piedalīties ikviena Latvijas skolas klase. Konkursa dalībnieki var būt klašu kolektīvi, katrai klasei veidojot vienu komandu. Klases uzdevums ir savākt pēc iespējas vairāk parafīna, lietotas vai vecas sveces un līdz 5.novembrim tās nogādāt Likteņdārzā vai "Kokneses fonda" birojā Rīgā. Pēc tam viss savāktais materiāls tiks sadalīts atbilstoši novadiem, no kurām skolām tas iesniegts, un nogādāts SIA "Baltic Candles" ražotnē, kur tiks izlietas piecas lielsveces - pa vienai katram novadam un Rīgai, atbilstoši savāktajam materiālam.

Konkursā izgatavotās novadu lielsveces tiks iedegtas 18.novembra pasākumā Likteņdārzā, kur tradicionāli tiek sagaidīts saulriets un no svecītēm izveidota Latvijas valsts kontūra. Noslēguma pasākuma laikā tiks apbalvoti arī konkursa uzvarētāji un godināti visi dalībnieki.

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju