Mežsaimniecības demonstrējumu teritorijā "Pūpoli” notiks seminārs – atvērto durvju diena

Sestdien, 2018. gada 27. oktobrī, mežsaimniecības demonstrējumu teritorijā „Pūpoli”, kas atrodas Vecumnieku novada Kurmenes pagastā, notiks bezmaksas seminārs – atvērto durvju diena — informē Raimonds Mežaks,  mežsaimniecības demonstrējumu teritorijas „Pūpoli” pārvaldnieks.

Sākums pulksten 10:00. Pasākuma pirmā daļa interesenti varēs uzzināt par meža nozares aktuālajām tēmām. Par Eiropas Savienības (ES) atbalstu meža īpašniekiem informēs Meža konsultāciju pakalpojumu centra (MKPC) Rīgas reģionālās nodaļas mežsaimniecības konsultante Rita Daščiora. Latvijas Ornitoloģijas biedrības (LOB) valdes priekšsēdētājs Viesturs Ķerus pastāstīs, kā iespējams īstenot mežirbei draudzīgu meža apsaimniekošanu. Par Āfrikas cūku mēri un tā ierobežošanas iespējām informēs Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Austrumzemgales pārvaldes inspektore Ingūna Vidnere. SIA „BSW Latvia” iepirkumu daļas vadītājs Juris Menniks klātesošajiem pastāstīs par koksnes cenām un tās ietekmējošajiem faktoriem. Semināra pirmo daļu noslēgs Pasaules Dabas Fonda direktors Jānis Rozītis, kurš iepazīstinās ar nekailciršu mežsaimniecības pamatiem, kā arī pieredzi demonstrējumu teritorijās.

Semināra otrajā daļā, kas sāksies apmēram pulksten 14:15, demonstrējumu teritorijas „Pūpoli” īpašnieki aicinās iepazīties jaunajiem izlases un kopšanas ciršu demonstrējumu objektiem. Tajā skaitā ar izlases cirti plantāciju mežā. Semināru telpas atrašanās koordinātes: X 554841 Y 258224.


Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju