Neretas novada pašvaldībā viesojas dāņu draudzes pārstāvji

Neretas novada pašvaldībā notika tikšanās ar draugiem no Dānijas luterāņu draudzes. Viesi apmeklēja arī  Neretas sociālās aprūpes centru.

Atklājot svinīgo tikšanos, Neretas novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks Aivars Miezītis sveica ciemiņus, pāris vārdus izsakot dāņu valodā. Tālāk ar Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas angļu valodas skolotājas Rutas Aukšpoles palīdzību Aivars Miezītis iepazīstināja ar Neretas novadu. Izklāstīja dažādas aktualitātes un atbildēja uz viesu interesējošiem jautājumiem, kuru bija diezgan daudz. Ar lielu aizrautību tika izteikts katrs jautājums un tāpat uzklausīta katra atbilde.

Īpašs viesis, kas šajā dienā ieradās pašvaldībā un nolēma sveikt dāņu draudzes pārstāvjus, bija Saeimas deputāts un atvaļinātais ģenerālis Juris Vectirāns. Ar pacilājošu runu viņš sveica ciemiņus. Viņam arī tika uzdoti vairāki dāņiem interesējoši jautājumi par Latvijas drošību.

Ar lielu gandarījuma sajūtu un patīkamām emocijām dāņu draudzes viesi devās tālāk, lai dotos izbraucienā ar divriteņiem. Atvadoties vairākkārt izskanēja pateicības vārdi dāņu draudzei un Neretas luterāņu draudzei par ilgstošo sadarbību un noturīgajām attiecībām.

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju