20. un 21.augustā Ērberģē norisināsies Sēlijas novadu jauniešu dienas pasākumi

20. un 21.augustā Neretas novada Ērberģē norisināsies Sēlijas novadu apvienības novadu - Neretas, Viesītes, Salas, Aknīstes, Ilūkstes, Jaunjelgavas, Jēkabpils un Krustpils - otrā jauniešu diena "Dzimis Sēlijā", informē Neretas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Agnese Rutka.

Pasākuma pirmā diena sāksies vakarpusē ar oficiālo svētku atklāšanu pie noslēpumainās Ērberģes muižas. Tiks noskaidrots arī novads, kas nākamajā gadā turpinās Sēlijas novadu jauniešu dienu tradīciju un uzņems visus novadus. "Savu pirmo nopietno sevis prezentēšanu un iepazīstināšanu organizēs nesen nodibinātā Sēlijas novadu apvienības jauniešu padome "SēJa". Tieši šīs padomes jaunieši ir tie, kas turpmāk veicinās vēl ciešāku visu Sēlijas jauniešu iesaisti kopīgās aktivitātēs un pārstāvēs jauniešu intereses reģionālā, nacionālā un starptautiskā mērogā," uzsver Rutka.

Vakara turpinājumā Ērberģes muižas estrādē ikviens varēs baudīt grupu "Olas" un "Rock’n’berry" koncertus, kurus papildinās Sēlijas novadu jauniešu grupas - Ilūkstes novada "Piparmētra" un Neretas novada "Wild Pride". Ballītes izskaņā muzicēs dīdžeji no Salas un Viesītes novada.

Otrajā dienā plkst.11 pie Ērberģes muižas sāksies komandu spēles volejbolā un futbolā. Paralēli šīm spēlēm novadu izveicīgākie un erudītākie jaunieši piedalīsies spēlē "Cīņa par Sēliju", kurā tiks pārbaudīta katra jaunieša fiziskā sagatavotība, vēsturiskās zināšanas un citas iemaņas.

Visas dienas garumā ikviens varēs iesaistīties dažādās sportiskās, izklaidējošās un izzinošās aktivitātēs.

Pasākuma izskaņā jaunieši tiks aicināti uz svētku noslēgumu un apbalvošanu.

Šogad pasākums notiek otro gadu pēc kārtas. Tā mērķis ir veicināt jauniešu sadarbību starp septiņiem Sēlijas novadiem un Krustpils novadu, organizējot kopīgas pasākumu tradīcijas un sekmējot jauniešu līdzdalību Sēlijas novadu jauniešu organizāciju un skolu pašpārvalžu darbā.

Neretas novadā

Uz staburags.lv pilno versiju