Agnija Lazdiņa no Neretas par radošo darbu Liepājā iegūst trešo vietu

Liepājas Kultūras pārvaldes izsludinātajā konkursā par Egona Līva piemiņas balvu "Krasta ļaudis" nominācijā "Par labāko skolu jaunatnes literāro darbu" pirmo vietu ieguva Anna Paula Spriedēja no J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskolas ar darbu "Pasaka par dvēseļu gulbjiem", otro vietu — Jeļizaveta Klimanova no Viļānu vidusskolas ar radošo darbu "Pasaka par Latvi" un Diāna Anna Audare no J.Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskolas ar radošo darbu "Vēja raganiņas piedzīvojumi Liepājas ostā". Savukārt trešo vietu ieguva Rita Voronova no Tukuma Raiņa ģimnāzijas ar radošo darbu "Patiesības vēstnesis" un Agnija Lazdiņa no Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas ar darbu "Lībiešu sargātāji un "Līvlizt"".

Liepājas Kultūras pārvalde katram jaunietim dāvāja Egona Līva piemiņas balvas "Krasta ļaudis" zibatmiņu, kurā apkopoti visi šogad iesniegtie jaunatnes literārie darbi.


Skolēnu darbus vērtēja latviešu valodas un literatūras skolotāji Normunds Dzintars, Baiba Lāma un Valda More, kā arī Liepājas Universitātes lektores Linda Zulmane un Sandra Okuņeva.

Neretas novadā

Uz staburags.lv pilno versiju