Neretas sociālās aprūpes centrs saņem palīdzību no Francijas

Gultas, matrači, galdi, krēsli, apģērbs un daudz dažādu citu vērtīgu un ikdienai nepieciešamu mantu saņēma Neretas sociālās aprūpes centrs.

Neretā no Francijas bija ieradusies smagā automašīna. Tā kā sociālā aprūpes centrā brīvu telpu, lai izkrautu mantas, nebija, tad nācās rast citus risinājumus.  Pateicoties vietējo uzņēmēju palīdzībai, visa piegādātā krava tika izkrauta angārā.
Sociālā aprūpes centra vadītāja Ina Riekstiņa skaidro, ka visas piegādātas mantas pamazām tiks pārvestas uz aprūpes centru, nomainot nolietojušās mēbeles uz krietni vien labākām. Tāpat sūtījumā bija daudz apģērba, tos, sadarbojoties ar pašvaldības sociālo dienestu, sašķiros un izdalīs ne tikai sociālā aprūpes centra iemītniekiem, bet arī maznodrošinātajām un trūcīgajām novada ģimenēm.

 Šo cēlo rīcību un labos darbus veica Pour AIMA, Allons Imaginer un Monde d'Amitiés organizācija un tās prezidente Sigrid Dumaz. Šai biedrībai labo darbu saraksts ir neizmērojams. Ne tikai Neretas sociālās aprūpes centrs ir saņēmis viņu dāsno palīdzību, bet arī vairākas slimnīcas, iestādes un citas organizācijas visā Eiropā.

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju