Pasta nodaļa būs atvērta tikai stundu

No 22. novembra Neretas novada Pilskalnes pagastā pasta nodaļā pasta pakalpojumus varēs saņemt tikai vienu stundu dienā — “Staburagu” informē uzņēmums “Latvijas pasts”.

Šāds lēmums pieņemts, jo pieprasījumi pēc pasta pakalpojumiem šajā pasta nodaļā bijuši ļoti zemi — reizēm tikai divi darījumi dienā, un pasta nodaļas uzturēšana uzņēmumā radījusi vairāk nekā 5000 eiro lielus zaudējumus. Pasta pakalpojumus iedzīvotāji varēs saņemt turpat, kur līdz šim — Pilskalnē, Nākotnes ielā 4, taču tikai darba dienās no pulksten 14.30 līdz 15.30.

“Latvijas pasts” sola, ka, neraugoties uz izmaiņām, iedzīvotāji varēs saņemt visus pasta pakalpojumus, kas šajā pasta nodaļā bija pieejami līdz šim: preses izdevumu abonēšana, vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, iemaksas “Pasta norēķinu sistēmas” (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu samaksa, komercpreču iegāde mazum­-
tirdzniecībā. Pakalpojumus iedzīvotāji varēs saņemt arī pie pastnieka savā dzīvesvietā.

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma saņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu pasta pakalpojumu sniegšanas vietā Pilskalnes pagastā, iepriekš zvanot pa tālruni 65176233 un norādot datumu, kurā klients vēlas saņemt pasta sūtījumu. Savukārt, apmeklējot Neretas pasta nodaļu, sūtījumu saņemšana iespējama katru darbdienu no plkst. 8 līdz 17 un sestdienās no plkst. 9 līdz 13 bez iepriekšēja pieteikuma.

Pilskalnes pagasta iedzīvotāji par pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām informēti no 24. oktobra, saņemot informatīvus paziņojumus savās pastkastītēs.

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju