Apkures sezonā darbinās citu katlu 4

Gatavojoties apkures sezonai, Pļaviņās, Rīgas ielas katlumājā, piegādāts jauns apkureskatls.

Iepriekšējais apkures katls nokalpoja desmit gadu. SIA “Pļaviņu komunālie pakalpojumi” vadītāja Ņina Maškova skaidro, ka vecais katls un sildvirsmas savu laiku jau bija nokalpojušas un labot nebija ekonomiski izdevīgi. Remonta izmaksas būtu tikpat lielas kā jauna katla iegāde.

Jauno vertikālo apkures katlu izgatavoja, piegādāja un ierīkoja uzņēmums “Komforts EKO”. Tā izmaksas kopā ar ierīkošanu ir 43 987 lati. Tā kā Pļaviņu komunālo pakalpojumu uzņēmumam tādu līdzekļu nebija, iekārta pirkta līzingā sadarbībā ar “Swedbank”.

— Joprojām liela problēma ir iedzīvotāju lielie parādi par komunālajiem pakalpojumiem. Pagājušajā gadā Pļaviņās apstiprināts siltumenerģijas piegādes viendaļīgais tarifs, kad par iepriekšējā mēnesī saņemto siltumenerģiju jānorēķinās uzreiz, kas daudziem bija grūti. Piedāvājām par apkuri maksāt vasarā avansā, bet atsaucība bija maza, un šo iespēju izmantoja tikai daži cilvē­ki. Paredzams, ka arī nākamajā sezonā iedzīvotāju parādi tikai krāsies, — saka Ņina Maškova.

Komentāri 4

Agita V.

Nu tad tagad dīrās trīs ādas.
Starp citu, vai tad Maškovieniei nebija laiks iet "valsts maizē" par padarīto?

pirms 6 gadiem, 2013.09.06 11:06

RaiņaRīga

Tad Raiņa vai Rīgas ielas katlu mājai???

pirms 6 gadiem, 2013.09.06 14:00

Maks

Sen pensionāriem jādod vietu jaunajiem.Abi ar kungu saņem pensiju un vēl pa pazīšanai darbojas komunaļņikos.Un ko tad Kalniņš tur ielīdis,vai tad arī meklē darbu par kurinātāju?

pirms 6 gadiem, 2013.09.06 20:01

:)

Malači - tā turēt. :))

pirms 6 gadiem, 2013.09.07 09:08

Pļaviņu novadā

Uz staburags.lv pilno versiju