Uz Daugavpili dosies atkal 3

Pļaviņu novada 40 jauniešu grupa nesen atgriezās no jaunatnes festivāla “Artišoks 2013” Daugavpilī. Pļaviņu novada jaunatnes lietu speciāliste un centra “Ideja” vadītāja Ināra Upeniece stāsta, ka festivālā bijuši ne tikai vērotāji, bet arī dalībnieki. Futbola sacensībās “Idejas” jauniešu komanda ieguva cetur­to vietu deviņu komandu konkurencē. Savukārt pļaviņiete Violeta Grigorjeva rādīja savu dejas improvizāciju uz vienas no muzikā­lajām skatuvēm. Pasākums bijis aizraujošu aktivitāšu piepildīts, bet  noslēgumā notika grupas “Musiqq” koncerts un diskotēka.

Latvijas otrajā lielākajā pilsētā Daugavpilī daudzi Pļaviņu novada jaunieši bija pirmo reizi. Visus pārsteidza, cik tīra ir šī pilsēta un cik vērienīgi pasākumi tur notiek jauniešiem, tāpēc “Ideja” arī nākamgad plāno doties uz Daugavpili un iesaistīties dažādās sporta aktivitātēs.

Komentāri 3

smaids

Tikai aizmirsa piebilst-cik krieviska ir Daugavpils.....tur pat vislabāko nodomu apgarots cilvēks kļūst par nelabojamu krievu,kurš ātri aizmirst,kas ir latviešu valoda(to rakstu tāpēc,ka man radiniece ieprecējās Daugavpils krievā,un ar to bij a'men latviešu valodai-laulājās pareizticīgo baznīcā,ar vīru runā tikai krieviski,piedzima meita ,dievojās ka būs latviete,bet pa latviski gandrīz neko nesaprot).Tur vajag kādus 10 000 tūkst. Latviešu iepludīt,lai kaut kas mainītos,jo savādāk tur ir krievu guberņa un nekas vairāk:(

pirms 6 gadiem, 2013.09.13 22:27

Maija

Kāda nozīme, krievs vai latvietis? Vispirms jau ir cilvēks. Esmu latviete, bet Daugavpils patīk.

pirms 6 gadiem, 2013.09.17 08:24

qwe

Jā, tur nav pareizākā vieta

pirms 6 gadiem, 2013.09.18 20:16

Pļaviņu novadā

Uz staburags.lv pilno versiju