Policijas inspektore tiekas ar „Mēmeles” klientiem 4

Katram ir svarīgi zināt ne tikai savas tiesības, bet arī pienākumus un atbildību par savas rīcības sekām, tāpēc Valsts sociālās aprūpes centra „Latgale” filiālē „Mēmele” klientiem tika organizēts informatīvs pasākums, kuru vadīja policijas inspektore Mārīte Zirne.

M. Zirne izsmeļoši pastāstīja un izskaidroja katra konkrētā pārkāpuma sekas, atbildēja uz klientu uzdotajiem jautājumiem, kuri galvenokārt skāra ceļa satiksmes drošību, piemēram, atstarojošo vestu nepieciešamību, ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu. Filiāles „Mēmele” klienti tika informēti arī par sodiem, kuri tiek piemēroti atbilstoši pārkāpumiem.

Komentāri 4

smaids

Galvenais,ka izskaidroja sodus-jo Latvijā pats svarīgākais ir kādu sodīt,izķidāt līdz pēdējai vīlītei(tas attiecas uz tiem,kuriem mūsu slavenā policija var tikt klāt bez problēmām!)

pirms 4 gadiem, 2014.10.27 12:10

TO SMAIDS

pats saprati ko uzrakstīji

pirms 4 gadiem, 2014.10.28 11:51

ierēciens

Man smieklīgi likās,ka tikšanās notika ar sociālā aprūpes centra klientiem. Esmu tur bijis un bīstamu kontingentu neesmu tur saskatījis.Daļa pat nav spējīga pārvietoties,bet daļa arī nav spējīga atbildēt par savu rīcību. Bet,nu,-katram savs darbs darāms.

pirms 4 gadiem, 2014.10.28 13:07

smaids

Tu vēlreiz izlasi rakstu-tad manu uzrakstīto,varbūt līdz tavai cietpaurībai kaut kas iazies-ja nē-tad piedod-smags gadījums,bet neko,te tādi ka tu ganas nepārtraukti un manu uzrakstīto ļoti slimīgi uztver.Ieteikums-šāc ēst paipalu olas,varbūt kaut kas uzlabosies!

pirms 4 gadiem, 2014.10.29 19:05

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju