Priecājas par jaunajiem vārtiem

Jaunjelgavas pirmsskolas izglītības iestāde (PII) “Atvasīte” ātri un efektīvi izlietoja nesen iegūto apdrošināšanas kompānijas “If” drošības fonda finansējumu 1000 eiro apmērā. Iestāde tikusi pie jauniem, drošiem un ērtiem teritorijas vārtiem.

Laikraksts “Staburags” jau rak­stīja, ka PII “Atvasīte”, pateicoties balsojumam sociālajās vietnēs, tika trīs laimīgo sarakstā, iegūstot finansējumu projekta īstenošanai. Veco, neparocīgo un smago vārtu vietā tagad ierīkoti ērtāki un funkcionālāki vārti. Galvenais ieguvums ir atsevišķie mazie vārtiņi, kas paredzēti darbiniekiem un iestādes apmeklētājiem. Pirms tam teritorijā varēja iekļūt tikai pa lielajiem vārtiem, kas paredzēti transportam.

PII “Atvasīte” vadītāja Raisa Bataraga par uzlabojumiem priecīga un cer, ka teritorijas ierobežošanas uzlabošana turpināsies. “Jaunjelgavas novada domes pārstāvji izteica priekšlikumu, ka varētu atjaunot visu vārtu puses nožogojumu. Žogs ir vecs, daži stabi izteiktāk ieliekušies, jo savulaik tajos ietriekušās automašīnas. Pašvaldība ir ļoti atsaucīga, gan jau ar laiku tiks rasta iespēja nomainīt visu teritorijas žogu,” teic vadītāja.

Veco vārtu demontāžu un jaunās ieejas sistēmas izveidi uzticēja vietējam uzņēmumam “Kauss”.

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju