Šodien Daudzevā pārrunās pasta nodaļas likteni

Daudzeses pagasta pārvaldes un Jaunjelgavas novada vadība šodien, 5. aprīlī, pulksten 18 saieta namā rīkos tikšanos ar iedzīvotājiem, lai pārrunātu pasta nodaļas likteni.

Daudzeses pagasta iedzīvotājus satrauc pasta nodaļas turpmākais liktenis. Tuvākajā laikā tai jāmaina atrašanās vieta, bet ir iedzīvotāji, kuri nevēlas, ja to izvietotu pagasta pārvaldes ēkā.

Ēkai, kurā ir Daudzevas pasta nodaļa, mainījies īpašnieks, un īres līgums vairs netiks  pagarināts, tādēļ “Latvijas pasts” lūdza pašvaldībai ierādīt piemērotas telpas pasta nodaļai. Pretējā gadījumā to slēgs. Pašvaldībai ir neizmantotas telpas pagasta pārvaldes ēkā, kur bija bāriņtiesas kabinets. Arī pagasta pārvaldes vadītāja ir gatava šīs telpas izīrēt Daudzevas pasta nodaļas vajadzībām, bet pret to iebilst ģimenes ārste Inta Ziediņa. Viņa skaidro, ka ieeja ģimenes ārstes praksē būtu kopēja ar pasta nodaļu, un tās apmeklētājiem būtu jāiet caur pacientu uzgaidāmo telpu, kas ir neliela. Šobrīd arī sociālā dienesta klienti izmanto šo ieeju. Blakus ir sanitārais mezgls, kas arī būtu kopīgs.

Daudzeses pagasta pārvaldes vadītāja Signe Gaigalniece teic, ka pagasta pārvalde ir ieinteresēta atrisināt situāciju.

Visu rakstu lasiet laikraksta “Staburags” 4. aprīļa numurā.

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju