Sunākstes pagastā aizdegas malkas šķūnis

Svētdien plkst.11.49 VUGD saņēma informāciju, ka Jaunjelgavas novada Sunākstes pagastā deg malkas šķūnis — informē VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg ar malku piekrauts šķūnis pilnā platībā un tam jau iebrucis jumts. Ar traktortehnikas palīdzību no šķūņa tika vesta ārā malka un salieta ar ūdeni. Kopējā degšanas platība bija 100 m2. Dzēšanas darbi noslēdzās pēc četrām stundām.

Sestdien plkst. 17.17 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Viesītes novada Elkšņu pagastu, kur dzīvojamajā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg pusotrstāva dzīvojamās mājas jumts. Tā kā trīs metru attālumā atradās vēl viena māja, ugunsdzēsēji glābēji paralēli dzēšanas darbiem arī blakus esošo māju aplēja ar ūdeni, lai novērstu tās aizdegšanos. Kopējā degšanas platība bija 80 m2 un dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 20.50. Ugunsgrēka dzēšanā piedalījās Aknīstes, Viesītes, Neretas un Jēkabpils ugunsdzēsēji glābēji.

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju