Vēl tikai jūnijā balso par savējiem – Innas Turokas ģimene no Mazzalves pagasta sacenšas par „Grand Prix” balvu konkursā „Maksimālisti”

Vēl tikai līdz 29. jūnijam turpinās interneta balsojums par talantu konkursa „Maksimālisti” iesniegtajiem sapņu, vēlmju un vajadzību pieteikumiem. Šobrīd „Grand Prix” balvai kategorijās „Indivīds”, „Ģimene” un „Kolektīvs” kopā saņemti 83 pieteikumi. Innas Turokas ģimene no Mazzalves pagasta ir pieteikusies „Grand Prix” atbalstam un interneta balsojumā ir izvirzījusies priekšgalā kategorijā „Ģimene”. Par pieteikumiem ir iespējams balsot mājaslapā www.maksimalisti.lv.

Innas Turokas ģimenei no Neretas novada „Grand Prix” atbalsts 2000 EUR apmērā ir nepieciešams, lai īstenotu savas ģimenes sen lolotu sapni par vistu mājiņu iegādi ģimenes mājsaimniecībai. „Mēs audzējam vistas, bet dzīvojam lauku mājā blakus mežam, kur no katra stūra mūsu vistiņām uzglūn lapsas vai vanagi un pamanās tās arī nočiept. Tāpēc mēs ļoti vēlētos olu dējējas iepriecināt ar vairākām skaistām, pārvietojamām vistu mājiņām, kurās būtu vietiņa olu dēšanai un cālīšu perēšanai,“ par ģimenes ieceri stāsta Inna.

Par „Grand Prix” balvu kategorijā „Indivīds” šobrīd sacenšas 35 pieteikumi, kategorijā „Ģimene” 17 ģimenes, savukārt kategorijā „Kolektīvs” pieteikusies 31 apvienība. Pieteikumi saņemti no Grobiņas, Jēkabpils, Rīgas, Tukuma, Limbažiem, Balviem, Daugavpils, u.c. Latvijas pilsētām. Pieteikumu pieņemšana „Grand Prix” kategorijā turpinās vēl līdz 29. jūnijam.

Pretendējot uz „Grand Prix” atbalstu, indivīdiem ir iespēja iegūt 1000 EUR atbalstu, ģimenēm – 2000 EUR, bet kolektīviem – 3000 EUR. Tāpat līdz mēneša beigām, pretendējot uz mēneša balvu, katras kategorijas uzvarētāji ar augstāko balsu skaitu attiecīgi saņems 500 EUR, 1000 EUR un 1500 EUR.

Balsot par saviem favorītiem, „Grand Prix”  un mēneša balvas pieteikumiem var vienu reizi dienā līdz 29. jūnijam katrā no konkursa kategorijām („Indivīds”, „Ģimene”, „Kolektīvs”). Savu balsi var atdot ar sociālo tīklu – Facebook, Draugiem.lv vai Twitter – kontu starpniecību. Gan mēneša, gan „Grand Prix” uzvarētāji katrā kategorijā tiek noteikti pēc vislielākā balsu skaita mājaslapā www.maksimalisti.lv.

Vairāk par noteikumiem skatīt šeit.  Konkursa „Maksimālisti” noslēguma pasākumā 30. jūnijā tiks paziņoti jūnija mēneša, „Grand Prix” un „Maxima Latvija” darbinieku simpātijas balvas ieguvēji.

Konkurss „Maksimālisti” ir uzņēmuma SIA „Maxima Latvija” atbalsta iniciatīva, kas šogad tiek uzsākta 2017. gada 9. janvārī. Kopējais atbalsta fonds ir 22 000 eiro.

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju