“Virši-A” Aizkrauklē modernizē degvielas uzpildes staciju

Pakāpeniski tiek pārveidotas visas “Viršu” degvielas uzpildes stacijas. Darbi sākušies arī Aizkraukles stacijā Gaismas ielā. Jaunas un plašākas telpas atklās oktobrī, tajās būs lielāks preču sortiments. Tiem, kas bija raduši nospodrināt savu automašīnu automazgātavā, būs jāmeklē cits risinājums, jo sakarā ar rekonstrukcijas darbiem tā vairs nedarbojas.

Līdz gada beigām “Virši-A” atsvaidzinātā zīmola identitāte pakāpeniski tiks ieviesta visās esošajās, kā arī no jauna atvērtajās uzņēmuma degvielas uzpildes stacijās. Tāpat regulāri, ņemot vērā plānu un nepieciešamību, modernizē esošās stacijas. Šogad “Virši-A” DUS rekonstrukcijas darbi notika Vallē, Mārupē, Žagarkalnā un Tukumā, Baložos darbi vēl turpinās, un tagad tie sākti arī Aizkraukles stacijā.
Linda Prūse, AS “Virši-A” mazumtirdzniecības daļas vadītāja pienākumu izpildītāja, informē, ka “Viršu” Aizkraukles stacijā līdz oktobra vidum plānots veikt fasādes atjaunošanu un iekštelpu kosmētisko remontu, lai izveidotu patīkamu un klientam labvēlīgu vidi un augstākās kvalitātes servisu. Remonta darbu laikā pakalpojumu sniegšana tiks veikta no pārvietojama tirdzniecības moduļa, kur būs iespējams iegādāties visus degvielas produktus, kā arī nelielu veikala produktu klāstu. Pēc stacijas rekonstrukcijas klientiem būs pieejami visi līdzšinējie produkti un pakalpojumi, tiek izskatīta iespēja paplašināt silto uzkodu un citu produktu klāstu.
Automazgātava “Viršu” Aizkraukles stacijā pēc rekonstrukcijas darbu pabeigšanās vairs nebūs pieejama.

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju