Auto vadītājs tumsā notriec sievieti

Pagājušajā nedēļā Aizkraukles reģionā saņemts 91 izsaukums, tajā skaitā reģistrētas 13 traumas — informē NMPD pārstāve Ilona Indriksone. 
Bēdīgs notikums reģistrēts Pļaviņu novada Aiviekstes pagastā — ap 50 gadu veca sieviete gāja pa ceļa braucamo daļu bez atstarojošiem elementiem, un automašīnu viņu notrieca. Sieviete nogādāta slimnīcā vidēji smagā stāvoklī ar galvas un ribu sasitumu, smadzeņu satricinājumu, ribu un abu apakšstilbu vaļēju lūzumu. Atstarojoši elementi vai kabatas lukturītis sievieti būtu pasargājuši no šādām traumām.
Pļaviņās nepatīkams pārdzīvojums gadījies kādai  ap 80 gadu vecai sievietei, kura gāja pa ceļu. Automašīna atpakaļgaitā izbrauca no pagalma, viņu neredzēja un uzbrauca virsū. Sieviete nogādāta slimnīcā apmierinošā stāvoklī ar aizdomām par ribu un kājas lūzumu.
Aizkrauklē liksta gadījusies ap 50 gadu vecam vīrietim, viņš pakrita darba vietā. Mediķi viņu nogādāja slimnīcā ar aizdomām par elkoņa kaula lūzumu. 
Savukārt Jaunjelgavā ap 40 gadu vecs vīrietis ar automašīnu iebrauca kokā un sasita plecu, viņš no palīdzības atteicās. Slimnīcā nogādāta 36 gadus veca sieviete, blakussēdētāja, kura guva mugurkaula sasitumu, smadzeņu satricinājumu, plēstu brūci apakšlūpā. Ap 50 gadu vecs vīrietis, kurš sēdēja aizmugurē, stacionēts ar ribu lūzumu, galvas smadzeņu satricinājumu un brūci ausī.  

Operatīvie dienesti

Uz staburags.lv pilno versiju