Uzvarētāju noskaidro pēcspēles sitienos

Aizkraukles novada vidusskolas sporta zālē aizvadīts kārtējais spraigais “Silarožu” florbola čempionāta posms. Turnīra galvgalī iekārtojusies vienība “Koknese”, kas līdz šim sakāvusi visus pretiniekus.

Vakara pirmajā spēlē tikās komandas “Aizkraukles novada vidusskola” (ANV) un “Aizkraukles Profesionālā vidusskola” (APV). 
Atskanot spēles beigu signālam, rezultāts bija neizšķirts (7:7) un uzvarētāju noskaidroja pēcspēles metienos. Pārāki bija ANV florbolisti, kas pēc smagas un ilgas cīņas svinēja uzvaru. ANV labā divus vārtus iesita Adrians Strigins,  APV florbolistiem vidus vārtus guva divi spēlētāji: četras reizes rezultatīvs bija Rolands Rubins, trīs reizes Nauris Puriņš.
Otrajā spēlē tikās pieredzējušie komandu “Silarozes” un “Koknese” vīri. Abas komandas līdz šim nebija piedzīvojušas zaudējumu, bija skaidrs, uzvarējusī komanda nostiprinās līderpozīcijas. Daži komandas “Silarozes” spēlētāji uz maču netika, viņu vietā laukumā devās Uģis Benjavs un Aigars Šalme. Tiesneša pienākumi tika uzticēti florbola trenerim Kasparam Židovam. Koknesiešu dominance bija acīmredzama, mājinieki zaudēja ar 2:16. Uzvarētājiem rezultatīvākais bija Deniss Ždanovs, mājiniekiem vārtus iesita Gatis Muižnieks un Uģis Benjavs.

Florbols

Uz staburags.lv pilno versiju