Vecbebru florbolisti pārspēj turnīra līderus

Noslēgumam tuvojas Aizkraukles novada čempionāts florbolā “Silarozes kauss”. Pēdējās kārtas spēlēs zaudējumus cieta abu maču favorītkomandas.

Pirmajā spēlē laukumā tikās ģeogrāfiskie kaimiņi — vienības “Koknese” un “Vecbebri”. Bez liela pārsteiguma spēles rezultātu atklāja koknesieši, pāris minūšu vēlāk rezultāta tablo rādīja 3:0. Puslaika vidū pirmo reizi garām vienības “Koknese” vārtsargam Vitālijam Lubgānam paripoja pretinieku raidītā bumbiņa (1:4). Panākumu izdevās atkārtot puslaika pēdējā minūtē, taču tam uzreiz sekoja koknesiešu pretatbilde. Mačs beidzās, koknesiešiem esot vadībā ar 5:2.

Pārtraukums “restartēja” Vecbebru florbolistus, īpaši ražena spēlētājiem bija pirmā minūte. Puslaika 19. sekundē Vecbebru spēlētāji guva vārtus. Vēl pēc dažām sekundēm rezultāta starpība tika samazināta līdz minimumam. Gaisotne elektrizējās, kad Juris Tomaševskis panāca neizšķirtu (5:5). Koknesieši, apjaušot situācijas nopietnību, izrāvās vadībā (7:5), taču Vecbebru spēlētāji atkal panāca neizšķirtu (7:7). Situācija atkārtojās — koknesieši izrāvās, Vecbebri atlīdzināja (9:9).

Divas sekundes pirms spēles beigām Vecbebru florbolisti neveiksmīgi nospēlēja savā aizsardzības zonā, koknesieši pārtvēra bumbiņu un raidīja to vārtos. Līdzjutēji lēca kājās, zāli piepildīja ovācijas, kad līdz ar spēles beigu signālu atskanēja tiesneša Uģa Benjava svilpe, kas liecināja — Vecbebru spēlētāja Krista Bitenbindera metiens koknesiešu vārtos ieskaitīts (10:10). Smaidīja pat koknesieši, spēlētāji nespēja noticēt.

Mača uzvarētāju noskaidroja, izpildot pēcspēles metienus, precīzāki bija Vecbebru spēlētāji, kas turnīrā iegravēja savu vārdu kā vienīgie, kas pārspēja čempionāta līderus — Kokneses florbolistus.

Komandā “Vecbebri” ar četriem vārtu guvumiem izcēlās Juris Tomaševskis un Krists Bitenbinders. Koknesiešiem piecus vārtus iesita Deniss Ždanovs.

Nākamie laukumā tikās turnīra saimnieki, vienība “Silarozes” un komandas “Aizkraukles Profesionālā vidusskola” (APV) florbolisti. Arī šis mačs beidzās ar entuziastu panākumu — uzvaru izcīnīja APV spēlētāji, kas statistiski ir zemākā pozīcijā. APV ar 11:9 pārspēja komandu “Silarozes”. Uzvarētājiem piecus vārtus iesita Rolands Rubins, vienības “Silaroze” sastāvā ar četriem precīziem raidījumiem izcēlās Raivis Kurnigins.