Godalgas Rīgas čempionātā

Rīgas Sporta manēžā aizvadīts Rīgas čempionāts vieglatlētikā. Sacensības notika 24 disciplīnās, pilnu medaļu komplektu izcīnīja esošie un bijušie Aizkraukles novada sporta skolas audzēkņi, kas tagad startē, pārstāvot citas skolas.

Augstlēkšanā sievietēm uzvarēja jaunjelgaviete Madara Onužāne-Saliņa (BJC “Laimīte”, treneris L. Haritonovs). Madara pirmajā mēģinājumā pārvarēja 1,74 metru augstumā novietoto latiņu un izcīnīja uzvaru. Divas sudraba un tikpat bronzas medaļu izcīnīja mūspuses stiprā dzimuma pārstāvji. 400 metru skrējienā otrā vieta aizkrauklietim Ilvaram Ieviņam (Jelgavas novada sporta centrs, L. Nagle), Ilvars finišēja 51,91 sekundē. Sudrabs trīsoļlēkšanā koknesietim Ilmāram Kalniņam (Koknese, V. Bonders), kurš pirmspēdējā mēģinājumā aizlēca 14,44 metru tālumā. Bronzas godalgas izcīnīja koknesieši — vīriešiem 7 kg lodes grūšanā ar 15,24 m tālu raidījumu Mārtiņš Broks (BJC “Laimīte”, L. Haritonovs), junioriem 5 kg smagā rīka grūšanā Reinis Nungurs (MSĢ/Koknese, G. Gailītis) ar 14,93 m tālu grūdienu.