Skrīveriešiem bronzas medaļas

Aizkraukles novada sporta centrā aizvadītas Latvijas handbola čempionāta pirmās līgas finālspēles. Spēlē par trešo vietu sacentās “Skrīveri/Aizkraukle” un “ONSC/HK Ogre”. Lielāko daļu pirmā puslaika noritēja līdzīga cīņa ar vairākām vadības maiņām, bet skrīverieši Jānis Jasaitis un Emīls Bokalders puslaika pēdējā minūtē nodrošināja +2 laukuma saimniekiem — 15:13. Otrā puslaika gaitā ogrēniešiem vairākkārt izdevās rezultātu līdzsvarot, tomēr vadību vienība “Skrīveri/Aizkraukle” neatdeva un uzvaru nosargāja, izcīnot bronzas medaļas — 29:25.

Par Latvijas čempionāta pirmās līgas uzvarētāju kļuva Ludzas komanda “Latgols juniori”, kas aizraujošā finālā pēcspēles metienu sērijā ar 38:36 pārspēja “Celtnieks Rīga-2”.