Spraigā mačā uzvaru izcīna skrīveru handbolisti

Aizkraukles novada sporta centrā pēdējo Latvijas handbola pirmās līgas regulārā čempionāta mājas spēli aizvadījusi vienība “Skrīveri/Aizkraukle”. Bija skaidrs, ka spēle būs spraiga un līdzjutējiem baudāma: pretinieki — vienības “SK Ulbroka” handbo­listi — ir spēcīgi. Pēdējā komandu tikšanās beidzās neizšķirti (30:30). 

Līdz pat mača izskaņai komandas “rīvējās” punkts punktā. Desmit minūtes pirms spēles beigām rezultāts bija neizšķirts (27:27). Atlikušajā spēles laikā skrīveriešiem izdevās realizēt vairākus grūtus uzbrukumus, kas nodrošināja pārsvaru. Atskanot spēles beigu signālam, vienība “Skrīveri/Aizkraukle” svinēja uzvaru ar 34:31. 


Rezultatīvākais vārtu guvējs mājinieku komandā ar 12 punktiem bija Artūrs Beļūns, Jānis Jasaitis realizēja astoņus metienus. Pēdējās spēles skrīverieši aizvada bez sava trenera un komandas līdera Mārtiņa Dāvidnieka, kurš devies uz treniņnometni Vācijā, tomēr būs atpakaļ ierindā uz finālspēlēm. Regulārā čempionāta pēdējo spēli skrīverieši aizvadīs izbraukumā, Kauguros spēlējot pret komandu “Jūrmalas Sports-2”.

Handbols

Uz staburags.lv pilno versiju