Šosezon spēlē komandā “HK Ogre”

Kamēr pašmāju vienība “Skrīveri/Aizkraukle” vēl tikai gatavojas jaunās sezonas Latvijas handbola čempionāta pirmās līgas pirmajai spēlei, tikmēr komandas bijušais spēlētājs un treneris Mārtiņš Dāvidnieks nomainījis ierasto skrīveriešu komandas kreklu pret vienības “HK Ogre” formu un aizvada spēles “Synottip” handbola virslīgā.


Portāla “Facebook” vienības “HK Ogre” lapā ievietota fotogrāfija no vienas no aizvadītajām šīs sezonas spēlēm ar parakstu: “Sveicam Mārtiņu Dāvidnieku ar pievienošanos “HK Ogre!”” Mārtiņš kaldināja ogrēniešu uzvaru (32:30) mačā ar vienību “HK Vaiņode”. Skrīverietis veica septiņus metienus pa pretinieku sargātajiem vārtiem, no kuriem trīs bija rezultatīvi.

Mārtiņa lēmuma pamatā mainīt komandu ir vēlme pēc lielākas izaugsmes un profesionālākas attiek­smes pret handbolu. “Pārejai ir daudz iemeslu. Pirmkārt, attieksme pret treniņu darbu. Ogrē tie notiek trīs reizes nedēļā un ir kvalitatīvi, Skrīveros vīri domā, ka ne­trenējoties visu var sasniegt. Otrkārt, Skrīveru attieksme pret viņu līderi. Izvirzīju, manuprāt, izpildāmus nosacījumus, tie tika ignorēti, tātad viņiem manis nevajag, kaut gan uzskatu, ka šis skrīveriešiem varētu būt grūts gads. Ogres komanda iet uz to, lai būtu pusprofesionāla vienība. Tur rūpējas par spēlētājiem, stimulē gan materiāli, gan ar attieksmi. Viens no galvenajiem iemesliem ir treneris Andris Molotanovs. Ja es gribu kaut nedaudz vēl progresēt, viņš ir vienīgais, kurš Latvijā var man palīdzēt. Vienībai “Skrīveri/Aizkraukle” varēšu palīdzēt vienīgi kā padomnieks. Novēlu skrīveriešiem veiksmi nākamajā sezonā un nedomāt, ka es nododu komandu. Kādā brīdī es atgriezīšos,” stāsta Mārtiņš. 

  

Sports

Uz staburags.lv pilno versiju