Grāmatvede Inese Eiduka: "Tik labi sasolīts, kā var nebalsot?"

Vērtē Inese Eiduka, SIA “Avēnija VP” grāmatvede

Viss skaisti sarakstīts, tas, ko cilvēki vēlas un atliek tikai balsot par tik skaistu piedāvājumu. Ja man būtu jāizvēlas starp LSDSP un “Rīcības partiju”, sliecos par labu pirmajiem. Salīdzinājumā ar pārējām partijām, LSDSP konkrēti pasaka — būs tā. Pārējās programmas rakstītas vairāk vēlējuma formā. Ja izdotos īstenot to, kas sarakstīts šajā programmā, tad būtu laime pilnībā. Jāsāk domāt — tik laba programma, tik labi sasolīts, kā var nebalsot?

Vēl nesen ar kolēģi spriedām, par ko varētu balsot un secinājām, ka jālasa partiju programmas. Ja vadās tikai no tām, neiedziļinoties deputātu kandidātu vārdos, tad strādnieku partija ir ļoti uzrunājoša. Sarakstā gan ne visi pelnījuši manu balsi un kādu arī svītrotu.
Protams, pensionāri ir cilvēki, kuri uz vēlēšanām iet viscītīgāk. Viņiem vajag lielākas pensijas, mazāk naudas būtu jāatdod par zālēm. Pensionāri arī biežāk slimo un, protams, viņi balsos par tiem, kas aizstāv viņu intereses. Arī viņi, tāpat kā gados jaunie, vēlas laimīgi dzīvot šodien.

Publikācija sagatavota ar Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem

"Staburaga" projektu raksti

Uz staburags.lv pilno versiju