Izrāde Aizkrauklē: tev ir pāra vai nepāra rinda?

Aizkraukles pilsētas kultūras namā 18. septembrī notiks izrāde “Sieviete kā konfekte”, ko organizē izrāžu apvienība “Panna”.  Lai ievērotu koronavīrusa izplatības ierobežojumus, zālē būs ierobežots apmeklētāju skaits un izrāde vienā dienā notiks divas reizes.

Kultūras nama direktore Anta Teivāne informē, ka skatītāju zāle tiek dalīta divās daļās: pāra rindu biļešu īpašnieki (piem. 2.,4. rinda) aicināti apmeklēt izrādi plkst. 17, bet nepāra rindu biļešu īpašnieki (piem. 1.,3.rinda) aicināti apmeklēt izrādi plkst. 20. 


Anta Teivāne stāsta, ka kultūras nams teorētiski varētu uzņemties starpnieka lomu  gadījumos, ja cilvēki vēlas samainīt biļetes. “Ja cilvēks atnāk un ir vēlme samainīt izrāžu laikus, var atstāt tālruņa numuru. Ja atnāks apmeklētājs, kuram būs biļete uz vēlāko seansu un izteiks tādu pašu vēlmi, tad varētu savest šos apmeklētājus kopā un samainīt biļetes. Cita varianta nav, biļetes atpakaļ nevar atdot, jo izrāde notiek, mainīts tikai norises laiks. Vai nu jāsamainās, vai jāatdod kādam,” stāsta kultūras nama direktore. Var arī vērsties izrāžu apvienībā “Panna”, kas risina šādus jautājumus. 

Aizkraukles novadā

Uz staburags.lv pilno versiju