Noklausies! Iveta Baumane un Roberts Pētersons laiž klajā jaunu dziesmu un video

Duets Iveta Baumane & Roberts Pētersons laiduši klajā jaunu singlu “Ir lemts kopā būt”, kas tapis sadarbībā ar dziesmu autoru, producentu un grupas “Prāta Vētra” basģitāristu Ingaru Viļumu.


“To, ka šo dziesmu varētu izpildīt duets, nojautu tās radīšanas procesā, kad vienā no versijām vokālās partijas bija iedziedājuši mani bērni – meita Marta un dēls Edgars. Dziesma ir par mīlestības tēmu, un kas gan to labāk var atspoguļot kā divi dabas pretpoli – vīrišķais un sievišķais. Ivetas un Roberta izpildītās dziesmas jau iepriekš biju dzirdējis, lieliska saskaņa mūzikā un ne tikai, tāpēc nolēmu šo ideju piedāvāt tieši viņiem. Mums izvērtās ļoti sirsnīga un radoša sadarbība,” stāsta dziesmas autors Ingars Viļums.


Šis ir jau trešais dueta singls, un šobrīd aktīvi tiek strādāts arī pie gaidāmā albuma.


“Mēs bijām ļoti priecīgi par Ingara sadarbības piedāvājumu un iemīlējām šo dziesmu jau no pirmās dziedāšanas reizes. Tā likās kā radīta mums gan vokāli, gan stilistiski, turklāt tas ir arī liels pagodinājums un gandarījums, ka Ingars mums ir uzticējis izpildīt šo dziesmu,” stāsta Iveta un Roberts.


Dziesmas videoklips ir tapis vairākās skaistās Latvijas vietās, tostarp Salaspils Nacionālajā Botāniskajā dārzā un Ķeipenes kinostacijā. Videomākslinieks Arvis Belovs ir prasmīgi ietērpis dziesmu vasarīgā un harmoniskā noskaņā, atspoguļojot divu cilvēku attiecības brīdī, kad beidzot tu esi kopā ar kādu, ar kuru ir labi tāpat vien, pat neko nesakot.

Seko līdzi Ivetas un Roberta mūzikas jaunumiem šeit:

https://www.facebook.com/ivetarobertsmusic/


Aizkraukles novadā

Uz staburags.lv pilno versiju