Skrīveros sakārto atpūtas vietas

Skrīveros, Daugavas palienē pie Klidziņas, atjauno koka galdus un solus. Tāpat arī Skrīveru centrā vairākās vietās paredzēts ierīkot soliņus un informācijas stendus vietējo iedzīvotāju un tūrismu ērtībai.

Skrīveros ir vairākas atpūtas vietas pie Daugavas ar iebetonētām metāla konstrukcijām, pie kurām stiprināti kokmateriāli, veidojot solus un galdu. Gadu gaitā kokmateriāli sapuva, konstrukcijas aprūsēja. Šobrīd šīs atpūtas vietas atjauno. Pašvaldība ziemā iegādājās darbiem nepieciešamos kokmateriālus, tos sazāģēja un apstrādāja, piesūcināja ar antiseptiķiem.

Atpūtas vietas sakārtošanas darbus veic Skrīveru novada domes vides attīstības un saimnieciskās nodaļas darbinieki, un pirmais galds un soli jau atjaunoti.

Skrīveru novada domes vides pārvaldības speciāliste Liena Valdmane-Girgensone stāsta, ka drīzumā sāksies labiekārtošanas darbi Skrīveru centrā, kur vairākās vietās paredzēts ierīkot informācijas stendus un soliņus. Divi soliņi būs uz bruģa līdzās represēto piemiņas akmenim un vēl informācijas stends iedzīvotāju sludinājumiem, tāpat arī netālu no pirmsskolas izglītības iestādes “Sprīdītis”, kur paredzēts nomainīt veco soliņu un informācijas stendu.

Informācijas stendi iedzīvotāju sludinājumiem būs arī pie pasta un domes ēkas, bet soliņus paredzēts novietot arī pie A. Piegāza piemiņas akmens un A. Upīša un J. Purapuķes ielas krustojumā.

Šajā pavasarī vēl paredzēts atjaunot tiltiņu pār Ašķeres upīti pie Aizkraukles pilskalna. Uz tiltiņa dēļiem būs citāti no eposa “Lāčplēsis”, tie laika gaitā kļuvuši nesalasāmi, tāpēc tos atjaunos.

Aizkraukles novadā

Uz staburags.lv pilno versiju