Automātiskajās durvīs saņem belzienu pa plecu

Jau rakstījām, ka no 1. oktobra sāk darboties Aizkraukles autobusu stacija. Mūsu lasītajai Lonijas kundzei gan tas sagādāja tikai netīkamus momentus. Lūk, viņas stāstījums.

—  Pagājušajā nedēļā biju Aiz­krauklē. Nolēmu ieiet arī nesen atvērtajā autobusu stacijā. Diemžēl man šis gājiens nebija īpaši veiksmīgs. Parasti jau saka, nelaime nenāk brēkdama, bet manējā atnāca rūkdama. Automātiskajās durvīs saņēmu  pamatīgu belzienu pa plecu. Tā kā man tajā rokā bija  pirkumu soma ar ritenīšiem, es tos nepaspēju tik ātri izvilkt un  tiem savukārt durvis sadragāja ritenīti. Nu jāpērk jauna soma, lēts prieks tas nav — 15 eiro. Protams, to pārdzīvoju, — teic mūsu lasītāja.


Autobusu stacijas apmeklējums Lonijas kundzi rosināja arī uz pārdomām. Autoosta ir katras pilsētas vizītkarte, bet skaistajam Aizkraukles novadam, viņasprāt, tā godu nedara. Aprūsējušās un apdrupušās logu ailes jau daudz darba neprasa: vajag tikai baltas krāsas kārbu, gabaliņu skārda loksnes un labas gribas cilvēku, lai autoostu padarītu skaistu. Derētu arī kosmētiskais remonts iekštelpās. 

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju