Sērenes ciemata centrā būs disku golfa laukums

Jaunjelgavas novada dome piešķīra biedrībai “Sporta klubs Sērene” 4250 eiro pastāvīga disku golfa laukuma izbūvei Sērenes ciemata centrā.


Sporta klubs katru gadu rīko Eiropas sporta nedēļas pasākumus, kuru laikā visapmeklētākās ir disku golfa sacīkstes. Sacensības tiek rīkotas ar Latvijas Disku golfa federācijas atbalstu un līdzdalību. Lai varētu šo sporta veidu padarīt pieejamu visiem spēlēt gribētājiem ne tikai vienu dienu gadā, plānots izveidot pastāvīgu disku golfa laukumu, kas būs ciemata centrā un to varēs apmeklēt ikviens interesents. Jaunizveidotais laukums atbildīs sacensību standartam. Plānots uzstādīt sešus disku golfa grozus, iegādāties papildu šķīvīšus, izveidot starta laukumus ar norādēm, novietot soliņus, sakopt un labiekārtot ciemata centram pieguļošu teritoriju. Ir panākta vienošanās ar Latvijas Disku golfa federāciju par palīdzību laukuma izveidē un informācijas publicēšanu federācijas mājaslapā pieejamā laukumu kartē. Laukuma izbūve ļaus piesaistīt tūristus un disku golfa spēlētājus.


Līdzekļi disku golfa laukuma izveidei rasti 2021. gada pašvaldības budžetā no sporta aktivitātēm plānotajiem finanšu līdzekļiem.

Jaunjelgavas novadā

Uz staburags.lv pilno versiju