Likteņdārza Saieta nama teritorijas labiekārtošanai papildus piešķir 270 000 eiro

Valdība nolēma Kokneses fondam Likteņdārza Saieta nama teritorijas labiekārtošanai papildus piešķirt 270 000 eiro. Līdzekļi piešķirti no valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem". Kā skaidro Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā, Saieta nama būvniecības pabeigšanai jau ir piešķirti 1,6 miljoni eiro. 


Lai Saieta namu varētu nodot ekspluatācijā, esot nepieciešams veikt arī teritorijas labiekārtošanas darbus, tai skaitā drošas un ērtas gājēju un autotransporta infrastruktūras, autostāvvietas un velosipēdu novietnes, ārējā apgaismojuma infrastruktūras izbūves un ierīkošanas darbus. 


Tam papildus nepieciešams finansējums 270 000 eiro, no tiem 101 774 eiro paredzēti labiekārtošanas darbiem, ieskaitot atalgojumu, materiālus un tehniku. Savukārt 90 129 eiro paredzēti ārējam apgaismojumam. Vēl 77 452 eiro paredzēti citiem izdevumiem, tostarp pievienotās vērtības nodokļa samaksai.


Fonds norādījis, ka Saieta nama teritorijas labiekārtošanas darbus iespējams veikt rudens un ziemas sezonā un tie tiks pabeigti līdz 2021.gada beigām.

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju