No 16. marta gaidāmas izmaiņas maršrutā Aknīste–Kraujas un Pļaviņas–Vietalva–Pļaviņas

Atsaucoties pasažieru ierosinājumiem, no 2020. gada 16. marta gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.5898 Aknīste–Kraujas un Nr.6141 Pļaviņas–Vietalva–Pļaviņas.

Lai VSIA Aknīstes psihoneiroloģiskā slimnīca darbinieki paspētu uz autobusu pēc darbalaika beigām, maršruta Nr.5898 Aknīste–Kraujas reiss pieturā Kraujas darbadienās tiks uzsākts plkst.8.55 (līdz šim tika uzsākts plkst.8.50).
 
Maršruta Nr.6141 Pļaviņas–Vietalva–Pļaviņas autobuss no pieturas Pļaviņas darbadienās izbrauks plkst.6.10 (līdz šim izbrauca plkst.6.25). Tādējādi iedzīvotāji paspēs pārsēsties no autobusa vilcienā, kas brauc no Daugavpils līdz Rīgai un pieturā Pļaviņas apstājas plkst.7.40. Papildus tam skolēni paspēs uz ārpusstundu nodarbībām, kas norisinās no rīta.
 Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju