Par ziedoto naudu pērk jaunas mēbeles

Par ziedoto naudu, kuru Skrīveru sociālās aprūpes centram “Ziedugravas” atvēlēja SIA “Skrīveru sēklkopības sabiedrība”, iegādātas jaunas mēbeles un citu interjeru ieguvusi demences nodaļas virtuve un atpūtas telpas.


SIA “Skrīveru sēklkopības sabiedrība” sociālās aprūpes centra “Ziedugravas” demences nodaļai aprīlī ziedoja 2000 eiro. Jau saņemot ziedojumu, aprūpes centra vadība zināja, ka par šo naudu tiks iegādātas jaunas mēbeles – tieši šī nepieciešamība līdz šim atlikta, bet mēbeles gan virtuvē, gan atpūtas telpās savu laiku nokalpojušas.


Sociālās aprūpes centra “Ziedugravas” direktore Diāna Bebre-Kondrāte informē, ka jaunās mēbeles iegādātas, un neilgi pirms Jāņiem demences nodaļa ieguvusi jaunu interjeru. Par saziedoto naudu nopirkta virtuves iekārta un pilnībā nomainītas mīkstās mēbeles – dīvāni un atpūtas krēsli – atpūtas telpā, kur klienti uzturas un skatās televīziju. Vēl par ziedoto naudu plānots iegādāties arī jaunu ledusskapi.


“Esam ļoti priecīgi un pateicīgi par šo dāsno ziedojumu,” saka centra direktore. “Jau iepriekš bijām domājuši pirkt jaunas mēbeles, taču šī dāvana nāca tieši laikā, un sava budžeta līdzekļus, kurus bija plānots tērēt telpu iekārtošanai, varēs izmantot citiem mērķiem. Paldies labvēļiem par atbalstu!”

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju