Rūķi Pipariņu nomaina runčuks Pičuks

Gina Viegliņa-Valliete plašam lasītaju pulkam zināma kā rosīga un ražīga  dzejniece un rakstniece, taču ne visiem zināms, ka  viņa pēdējo gadu laikā pievērsusies vēl vienai savai talanta šķautnei — grāmatu ilustrācijām. 

Gandrīz vai ik dienu viņa “Facebook” lapas sekotājus iepriecina ar kādu zīmējumu, kas  vairāk gan domāts bērniem, bet pozitīvas emocijas sagādā arī pieaugušajiem. Par to liecina arī atzinīgās atsauksmes:  “Tik mīļi!”, “Vai, cik skaisti zīmējumi!”,  “Bērniem patiks ļoti!”,  “Es ar nepacietību gaidu šo grāmatiņu iznākam, skolotāj!”. Oktobra beigās Gina saviem sekotājiem ziņoja, ka darbu pie jaunās dzejas grāmatiņas, kas vēstīs par kaķīša Pičuka piedzīvojumiem, pabeigusi un publicējusi arī, kāds varētu izskatīties vāks nākamajai grāmatiņai, kurā būs publicēti Ingrīdas Bērziņas stāsti bērniem. Par savu zīmēšanas prasmi viņa saka: “Neesmu beigusi nekādas māk­slas skolas, mākslinieki zīmē tā, kā iemācījušies augstskolās, bet es zīmēju no Dieva. Es jau esmu diletante, mani zīmējumi ir bērnišķīgi un naivi, bet par cilvēkiem gados taču saka, ka viņi ir bērna prātā,” smej Gina. 

Ginas talanta cienītāji līdz šim ir saņēmuši viņas dzejas grāmatas par Rūķa Pipariņa piedzīvojumiem, kuru ilustratore arī bija pati dzejniece. 

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju