Skrīveros būs Mārča Auziņa koncerts

31. jūlijā pulksten 21 Andreja Upīša muzeja dārzā Skrīveros skanēs ģitārista Mārča Auziņa koncertprogramma “Lielā plūsma”.

Pie klausītājiem ceļu uzsāk izcilā ģitārista Mārča Auziņa trešā koncertprogramma un mūzikas albums “Lielā plūsma”. “Pārdomas par laiku, telpu un esību ir iedvesmojušas mani trešajam solo albumam, kuram dots nosaukums “Lielā plūsma”. Muzikālā materiāla pamatā ir iekšēji rezonējošas sajūtas un atklāsmes par Visuma mūžam mainīgo dabu, neapturamo laika un notikumu ritumu un manu kā cilvēka un mūziķa lomu šinī procesā – lielajā plūsmā. Es ticu, ka mana artava un loma bezgalīgā laika nogrieznī ir muzicēšana, komponēšana un koncertēšana. Mijiedarbībā ar klausītāju tas ir tas, kas mani spēcina, iedvesmo un motivē nekad neapstāties un būt pastāvīgā muzikālas izaugsmes virpulī,” saka Mārcis Auziņš.


Albumā “Lielā plūsma” apkopota jaunrade, kas tapusi pēdējo trīs gadu laikā, dzīvojot, vērojot un dienu no dienas esot muzikālā fokusā, praktizējot ģitārspēli un jaunatklājot.


Koncertprogrammā līdzās albumā iekļautajai jaunradei dzirdēsiet arīdzan īpaši koncertprogrammai tapušas ģiāras solo aranžijas skaņdarbiem no tādiem pasaules mūzikas smagsvariem kā “The Beatles”, Sting, Elvis Presley un daudziem citiem.

Ieejas biļetes cena – 15 eiro, bērniem līdz 12 gadu vecumam – bez maksas. Biļetes nopērkamas www.bilesuparadize.lv


Koncerts notiks, ievērojot šī brīža pasākumu rīkošanai noteiktās prasības. Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs (tai skaitā bērns no 12 gadu vecuma) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis to pēdējo 6 mēnešu laikā. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv. Pasākumu varēs apmeklēt arī, ja uzrādīsiet negatīvu Covid-19 testu, kas veikts pēdējo 48 stundu laikā, vai arī pēdējo  6 stundu laikā veikto ātro antigēna testu, kas ir negatīvs. Iespēja uz vietas pirms pasākuma veikt testu gan nebūs nodrošināta.

Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un derīgs sertifikāts. Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi!

Skrīveru novadā

Uz staburags.lv pilno versiju