Veikals “Beta” Aizkrauklē jaunus darbiniekus nemeklēs

Kāda aizkraukliete vietnē “Facebook” bija publicējusi ziņu, ka veikalā “Beta” Aizkrauklē aiz durvīm izlikti 27 darbinieki un vainoja veikala vadību. Veikala “Beta” vadītāja stāsta, ka darbu nevarēja turpināt 24 darbinieki un esošajā situācijā ir vainīga nevis veikala vadība, bet valdība.

Aizkraukliete par notikušo bija ļoti sarūgtināta, jo pati bija šo darbinieku vidū. Veikala “Beta” Aizkrauklē, Druvas ielā, vadītāja Diāna Kalniņa stāsta, ka Valsts policijas pārstāvji bija ieradušies veikalā un brīdināja, ka darbu no 21. oktobra nevarēs turpināt tie darbinieki, kuriem nebūs Covid pārslimošanas vai vakcinēšanās sertifikāta, vai negatīva laboratoriski veikta testa, kas derīgs 72 stundas. Policija solīja veikalā ierasties nākamajā dienā un sertifikātu vai testu neesamības gadījumā piemērot naudas sodu gan darbiniekiem, gan veikalam kā juridiskai personai, tādēļ nekavējoties tika zvanīts visiem darbiniekiem, lai brīdinātu par esošo situāciju. Nākamajā dienā veikalā Druvas ielā strādāja tikai daži darbinieki, kuri bija vakcinējušies. Tā kā “Centrālās laboratorijas” punktā Aizkrauklē pieraksts testa veikšanai bija nedēļu uz priekšu, veikala darbinieki tūlītēju testu nevarēja veikt. Arī pie ģimenes ārstiem jāgaida pieraksta rindā.  Veikala vadītāja informē, ka daži darbinieki nolēmuši nevakcinēties, bet pārējie saņēmuši poti. Veikalā darbinieku pagaidām ir maz, bet pamazām viņi atgriežas darbā.

“Jaunus darbiniekus nemeklēsim. Esošajā situācijā vainīga ne jau veikala vadība, bet gan valdība, kas pieņēmusi lēmumu par sertifikātu nepieciešamību,” saka veikala vadītāja. 

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju