Vieglās automašīnas vadītājs uzbrauc piekabei

Kā liecina sākotnējā informācija, 14. jūnijā Aizkraukles novadā, ceļa Bauska— Aizkraukle un Rīga—Daugavpils krustojumā, vīrietis, vadot automašīnu Audi A4, neievēroja drošu distanci, kā rezultātā uzbrauca priekšā braucošā transportlīdzekļa Volvo FH piekabei. Negadījumā automašīnas Audi A4 vadītājs guva traumas, taču no hospitalizācijas atteicās. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols. 

14. jūnijā Skrīveros, Daugavas ielā, vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 2,14 promiļu lielā  alkohola reibumā. Sākts administratīvā pārkāpuma process.  

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirknī saņemta informācija par 20 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 17 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā divi par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums, kurā cietusi viena persona. 

Operatīvie dienesti

Uz staburags.lv pilno versiju