Piekaramie griesti - mūsdienīgs risinājums griestu apdarei


Piekaramie griesti ir izplatīts risinājums komerctelpās un birojos, kā arī pie mums pēdējā laikā populāro LOFT dzīvokļu veidošanā. Kad nepieciešams izlemt par griestu apdari, iekaramie griesti ir viens no populārākajiem un ērtākajiem risinājumiem. Griestu un sienu balsināšana jau labu laiciņu ir ne tikai no modes izgājis risinājums, bet tas ir arī laikietilpīgs un neilgtspējīgs risinājums. Iekaramos griestus var pielietot kā divistabu dzīvokļos paneļu mājās, tā komerctelpās tirdzniecības centros. Tos pēcāk ir viegli apstrādāt un papildināt ar dažādiem gaismas elementiem. Elastīgās dizaina un materiālu iespējas palīdz radīt mūsdienīgu interjeru, kas apvienojumā ar LED paneļiem telpā radīs vienmērīgu apgaismojumu.


Piekaramo griestu priekšrocības

Mūsdienās cilvēki mēģina rast iespēju savos mājokļos remontu un rekonstrukciju veidot pēc iespējas ilgtspējīgāku un izdevīgāku ilgtermiņā. Protams, griestu nokrāsošana ir lētāka, taču tikai laika jautājums ir tas, kad sāks parādīties kāda plaisa, negludums. Piekaramie griesti ir labs risinājums arī griestu līdzināšanai, līdzīgi kā ģipškartona plāksnes sienām. Izšķir vienlaidu un moduļu griestus. Nelieli eksperimenti, lai mainītu griestu vizuālo izskatu ar piekaramo karkasu palīdzību ir labs veids, kā telpai piedot nelielu odziņu. Šāda veida griesti arī kalpo kā sava veida aizkars visam tam, ko nevajadzētu redzēt pārējiem - vadus, salaidumus, ventilācijas sistēmas un tamlīdzīgi. Šo kabatu starp esošajiem griestiem un profiliem, pat var izmantot, piemēram, seifa izbūvei.


Piekaramo griestu veidi

Izšķir dažādus piekaramo griestu veidus, lai varētu veiksmīgāk saprast, kurš būs veiksmīgākais risinājums konkrētajai telpai:

  • Latu griesti - veidoti no metāla paneļiem un lieliski piemēroti telpām ar augstu mitruma līmeni, piemēram, baseinos vai vannasistabās;

  • Kasešu griesti - līdzīgas funkcijas kā latu griestiem, turklāt, ar ļoti ilgu kalpošanas laiku, kā arī augstu ugunsizturību. Visbiežāk tiek izmantoti komerctelpās un birojos;

  • Armstrong jeb minerālšķiedras griesti - arī labi kalpo, ir izturīgi un ekoloģiski. Šie griesti ir ir skaņu izolējoši, līdz ar to tā ir vēl viena lieliska pievienotā vērtība.


Reklāmraksti

Uz staburags.lv pilno versiju