“Skrīveri/Aizkraukle” atzīst pretinieku pārākumu

Aizkraukles novada sporta centrā aizvadīta Latvijas handbola čempionāta pirmās līgas mājas spēle. Pašmāju vienība “Skrīveri/Aizkraukle” atzina pretinieku — komandas “Dobele/Tērvete” — pārākumu ar 21:30.

Skrīverieši cītīgi gatavojās mājas spēlei, tomēr pretinieki arī šoreiz bija pārāki. Iepriekšējā tikšanās reizē skrīverieši piekāpās vien par diviem vārtiem (23:25). Rezultatīvākais spēlētājs vienības “Skrīveri/Aizkraukle” sastāvā ar astoņiem gūtiem vārtiem bija Jānis Jasaitis, sešas reizes precīzs bija Artūrs Beļūns, četras — Emīls Bokalders. 
Skrīverieši astoņu komandu grupā ieņem 5. vietu, komanda “Dobele/Tērvete” ir 2. pozīcijā. Nākamo spēli vienība “Skrīveri/Aizkraukle” aizvadīs šosestdien Ludzā, spēlējot pret vienību “SK Latgols juniori”, kas turnīra tabulā ir pozīciju augstāk. Tikmēr 1. vietā ar septiņām uzvarētām un divām zaudētām spēlēm ir komanda “HK Ogre/ONSC”, kurā spēlē skrīverietis Jānis Zvaigznītis. Pēdējā spēlē komanda ar 30:25 uzvarēja vienību “Ulbroka SK”, Jānis mačā guva trīs vārtus. 

Sports

Uz staburags.lv pilno versiju