Trīsoļlēcēji sacenšas Koknesē

Kokneses stadionā trešo reizi aizvadītas Māra Bružika kausa izcīņas sacensības trīssoļlēkšanā, kurās piedalījās vairāk kā 40 dalībnieki no visas Latvijas. Sacensības klātienē vēroja un apbalvošanas ceremonijā piedalījās arī pats Latvijas rekorda trīsoļlēkšanā īpašnieks Māris Bružiks, personīgi sveicot sacensību medaļniekus un kausu ieguvējus. Sacensības klātienē vēroja arī Māra Bružika pirmais treneris Igors Lulle. 

U16 meiteņu konkurencē visu goda pjedestālu ieņēma tukumnieces. Šajā grupā pirmās sacensības trīssoļlēkšanā aizvadīja koknesietes Kadrija Amanda Birkāne un Marta Užule. Marta labākajā mēģinājumā aizlēca 9,90 metrus tālu un ierindojās 6. vietā, Kadrija bija sacensību jaunākā dalībniece un ar 9,46 metriem ierindojās 9. vietā. Abām šie ir arī personīgie rekordi.

U18 jauniešu grupā uz starta izgāja Evelīna Vitenberga no Kokneses, viņa sacensības noslēdza 4. vietā ar 10,06 metrus tālu lēcienu.

U20 vīru konkurencē startēja koknesietis Gustavs Alfrēds Ozoliņš, labākajā mēģinājumā aizlecot 12,57 m. Koknesietim konkurences šajā grupā nebija, līdz ar to uz pjedestāla pēc uzvarētāja kausa un medaļas viņš kāpa viens. Junioru konkurencē sacentās piecas dalībnieces. Bronzas medaļu izcīnīja koknesiete Una Gadzāne (9,92m), ar 9,21 metrus tālu lēcienu sacensības 5. vietā noslēdza Paula Sārta. Pieaugušo konkurencē nepārspēts palika mājinieks Dāvis Kalniņš, kurš labākajā mēģinājumā aizlēca 14,50 metrus, sasniedzot šogad otro labāko rezultātu valstī starp pieaugušajiem. 2. vietā ar 14,15 metriem ierindojās uzvarētāja brālis Ilmārs Kalniņš, kuram šī bija debija šajā sacensību gadā.

Veterānu konkurencē zelta medaļa koknesietim Mārim Eglītim ar 9,87 metrus tālu lēcienu.  

Foto:lec(2) un a(14)Tāllēkšanas giganti. Māra Bružika kausa izcīņas sacensībās trīsoļlēkšanā pieaugušo konkurencē uzvarēja Dāvis Kalniņš, savukārt veterānu grupā — Māris Eglītis. Fotogalerija www.staburags.lv 

Sports

Uz staburags.lv pilno versiju