Brīnumiem par brillēm ar caurumiņiem vien ticēt nevar

Kurš cilvēks gan nevēlētos perfektu redzi visu mūžu bez brillēm? Visticamāk, ikviens, jo brilles ir jāuzliek, jānoņem, nav ērti visur lietot, mēdz kaut kur aizmirsties, pazust vai salūzt. Arī kontaktlēcas neder visiem un rada neērtības. No lietām, ko piedāvā reklāmas internetā un “iekrīt” e-pastā, ir daudzcaurumu brilles, kas palīdz atjaunot redzi 21 dienas laikā.

Arī es savā e-pastā saņēmu šādu piedāvājumu no iespaidīga nosaukuma organizācijas — “Labas redzes institūta”. Sūtījumā ieskatījos vien tad, kad atcerējos par tēmu rak­stam. Pieteikums patiesi ir iespaidīgs! Stāsts ir par latviešu puisi Kārli Broku no Rēzeknes, kurš, vēlēdamies palīdzēt savam vectēvam atgūt redzi, radījis unikālas brilles ar caurumiņiem. Skolā viņu par to izsmējuši, tomēr viņš neatlaidies un pieteicis savu izgudrojumu zinātnes konkursam, kur viņu ievērojis kāds investors, un tālāk jau seko Pelnrušķītes pasakai līdzīgs pavērsiens.

Vārdā nenosauktais investors puisim palīdzējis uzlabot ierīces prototipu, un šodien daudzcaurumu briļļu patents novērtēts septiņu miljardu dolāru vērtībā! Jaunais izgudrotājs vēlas, lai šis risinājums būtu pieejams ne tikai ļoti turīgiem cilvēkiem, bet visiem, kuri to vēlas izmantot, un saviem tautiešiem internetā piedāvā tās iegādāties par izdevīgu cenu. Kad paskatījos piedāvājumu, vispirms cena bija samazināta uz pusi — līdz 46 eiro, bet dienas laikā kritās vēl par septiņiem eiro.

Vairāk par šo tēmu lasiet šeit:

"Staburaga" projektu raksti

Uz staburags.lv pilno versiju